עם מי מומלץ להתייעץ לפני ובמהלך הגירושין.

עורכי דין לענייני בשפחה Divorce Lawyers

 

גירושין הם תהליך מורכב ומאתגר מבחינה רגשית ובמקרים רבים אף כואב, לא רק לבני הזוג שמתגרשים, אלא גם לילדים, בני המשפחה והסובבים. ברוב מוחלט של המקרים מומלץ להיעזר באנשי מקצוע שיעזרו לכם לעבור את התקופה הלא פשוטה הזאת ויעזרו לכם לאורך כל התהליך. להלן כמה מאנשי המקצוע שמומלץ להתייעץ איתם לפני הגירושין, במהלכו גם להיעזר בהם לאחר הגירושין עצמם

 

עורכי דין לענייני גירושין.

עורך דין גירושין אולי הוא המומחה הראשון והעיקרי שאתם צריכים לצדכם בתהליך הגירושין. מטרתו היקרי היא לספק לך ייעוץ, ליווי וייצוג משפטי מתחילת התהליך ועד לסיומו. עורך דין מומחה בתחום הגירושין יסייע לכם לנווט בסוגיות משפטיות של הגירושין, כמו חלוקת הרכוש, מזונות ילדים, משמורת הילדים, נכסים פנסיוניים ועוד.

 

עורך דין גירושין יסביר לכם במדויק את זכויותיכם והחובות שלכם במהלך התהליך המשפטי של הגירושין., יספק לכם מידע ויכוון אתכם בכל מה שמותר ואסור לעשות, כמובן בהתאם לחוק. עורך דין יבנה יחד איתכם את האסטרטגיה המתאימה ביותר לניהול התיק המשפטי שלכם, תוך התחשבות בצרכים ורצונות שלכם.

 

מהלך הגירושין הוא תהליך מורכב ורגיש, ועורך דין גירושין יעזור לכם להתמודד עם האתגרים המשפטיים והרגשיים שעשויים להתעורר במהלך התהליך, ישמור על הזכויות שלכם וידאג לייצג את ענייניכם בפני בית המשפט ולנהל דיונים עם עורך דינו של הצד השני על מנת להגיע להסכמים או להחלטות משפטיות מתוך רצון לשמור על פתרון המתאים ביותר עבורכם.

 

זכרו – אל, אבל אל נקטו אף צעד לפני שהתייעצתם עם עורך דין גירושין.

 

עורכי דין גירושין באיזורכם:

עורך דין גירושין בבני ברק

עורך דין גירושין בפתח תקווה – שטרית דמארי ושות'

עורך דין  גירושין בתל אביב – הרשקוביץ ושות'

עורך דין גירושין בראשון לציון – VLD עורכי דין ונוטריון.

עורך דין גירושין בבאר שבע – ואטרי, ליברמן קימיאגרוב משרד עורכי דין ונוטריון.

עורך דין גירושין בחיפה – עו"ד רינה פוליטי

 

יועצים פיננסיים או כספיים.

במהלך הגירושין לא רק היחסים האישיים עוברים את השבירה והחלוקה, אלא גם הרכוש המשותף מתחלקת בין הצדדים, ולכן חשוב שלצידכם יהיה יועץ כספי, פיננסי שמתמחה בנושאים אלו ויוכל לעזור לכם. יועץ פיננסי ידריך אותכם בנושאים פיננסיים הקשורים לגירושין, יעזור ביצירת תקציב ותוכנית פיננסית לעתיד שלכם אחרי הגירושין.

 

יועצים פיננסיים:

אלקלעי תכנון פיננסי לגירושין

KEM יועצים כלכליים

גשרים יעוץ ביטוחי ופיננסי

 

 

מטפלים זוגיים ופסיכולוגיים.

כמו שכבר אמרנו הגירושין סוחבים עימם הרבה עניינים רגשיים ונפשיים, לא פעם בני הזוג עושים טעויות בהתנהלות האישית והזוגית במהלך הגירושין, מה שמביא למלחמות מיותרות שגובות מחירים כבדים ולכן טוב שיהיו לצדכם מטפלים או יספקו לכם תמיכה והכוונה רגשית לאורך כל התהליך הלא פשוט הזה. הם יכולים לעזור לכם לעבור את האתגרים הרגשיים של גירושין, להתמודד עם מתח וחרדה שממלווים אותו ולהימנע מאותן השגיאות שיגרמו לכם לסבל מתמשך.

 

מטפל זוגיים:

ד"ר צביה גרנות מטפלת זוגית.

ד"ר יעל שלזינגר.

 

מגשרים.

מקצוע מגשר הוא מקצוע יחסית חדש בארץ ולא רבים מודעים לו ועוד פחות אנשים חושבים עליו כאופציה בהליך הגירושין. בניגוד לעו"ד שדואג לאינטרסים שלכם, מגשר הוא צד שלישי ניטרלי שיכול לעזור להקל על התקשורת, שבמקרים רבים פשוט לא קיימת, יכול לעזור בניהול המשא ומתן בין בני זוג שמתגרשים, יכול לסייע בפתרון סכסוכים ולהגיע להסכמות בנושאים כמו חלוקת רכוש ומשמורת ילדים. מטרתו של המגשר היא לגשר בין הפערים, להוריד גובה הלהבות ולהגיע להסכם בין הצדדים. חשוב להבין, המגשר לא מקבל החלטות עבור בני הזוג, הוא מנחה ומסייע להם להבין את הצרכים והדרישות האמיתיות של כל צד וצד ולהגיע להסכמה המתאימה לשני הצדדים.

 

התאחדות הגישור הישראלי http://gishoor.co.il

 

 

כל האמור לעיל הינו מדריך כללי ואיננו מהווה חלופה לייעוץ משפטי מקצועי.

 

יש לכם שאולות? צריכים ייעוץ? התקשרו לעורכי דין גירושין בבני ברק שלנו – 073-7888522 או השאירו פרטים בטופס יצירת קשר ונחזור אליכם.